luchesk.com.ua | luchesk.com.ua

luchesk.com.ua

Четвер
02 Жовнтя
Розмір шрифту
  • Збільшити розмір шрифту.
  • Розмір шрифта по замовчуванню
  • Зменшити розмір сайту

Тег: фрілансер

2008.09.09 12:12:32
admin

Частина перша. Як стати фрілансером?
 
Якщо ви вирішили або хочете стати freelancer-ом (незалежний, переклад з англ.), ставайте ним. Так, так. Ви не очулись. Почати нелегкий шлях фрілансера дуже просто. Але навчитись керувати своїм часом, фінансами та іншими ресурсами, це вже не така й легка справа.
 
Хороший фрілансер заробляє непогані гроші, але я вас можу запевнити, що рівень офісного працівника — це точно не для нього. Він вже розуміє що таке час (коли треба вчасно здати проект), фінансові зобов’язання (взяв передоплату, зроби роботу якісно та вчасно) і нарешті сама леді «Відповідальність», яка поєднує у собі два попередні фактори.
 
Отже, що необхідно для того щоб почати працювати «вільною птахою». По-перше, звичайно, це комп’ютер та Інтернет (хоча я знаю дуже багато прикладів, коли люди, які підпадають під категорію фрілансерів, необов’язково сидять за комп’ютером і продають свої роботи через Інтернет).  Ну і, звичайно ж, вміти робити щось таке, що можна продати на ринку такої форми праці. Це можуть бути ваші таланти у плануванні (проектуванні), малюванні (дизайні),  розробці (програмуванні), керуванні (менеджменті) та фінансуванні (продажі) будь-якого товару чи послуги. Це я для того написав Laughing, щоб кожен розумів яким широким є поле фрілансерства. Зрозумівши, що ви щось вмієте або хочете цьому навчитись спитайте у будь-якої пошукової системи про сайти фрілансерів, вони вам відкриють таємницю цих ресурсів.

Ви на сайті. На більшості з них, якщо не на всіх, є обов’язкова процедура реєстрації. Або ви стаєте фрілансером (я вмію малювати!) або роботодавцем (я вмію керувати!). Далі, в залежності від умов конкретного місцязаробляння Laughing грошей, ви ще пару днів будете розбиратись з дуже багатьма умовами та спеціальними термінами, які пов’язані з правильною та швидкою роботою на цих сервісах. Але вас, звичайно, це не відлякає від права носити почесне звання ФРІЛАНСЕР (більше вас нічого не буде відрізняти від Міті Булкіна який робить те саме, але в офісних умовах).

Далі все залежить від вас і тільки від вас. Все що ви собі побажаєте або поставите за мету, може здійснитися при вірному підході.

  фрілансер
Детальніше Коментарів 1Переглядів: 100  


Оголошення

Продається при...
Нерухомість (03.09.2008)
Ящички со склада
Телекомунікації і засоби зв'язку (30.08.2008)
Китайський тел...
Телекомунікації і засоби зв'язку (04.08.2008)

Загрузка...