Розмістити безкоштовне оголошення, куплю, продам. Дошка безкоштовних оголошень Луцька та Львова. Приватні оголошення західної України. Розмістити рекламу на дошці оголошень

On-line телефонний довідник міста Луцьк та Волинської області

Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).

Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.

Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.

Телефонний довідник міста Луцьк. Пошук:

додати

Луцький «Богдан» випускатиме тролейбуси-гібриди

Луцький «Богдан» випускатиме тролейбуси-гібриди

Фото з сайту: metroblog.ru

Луцький «Богдан» випустить перші в Україні тролейбуси-гібриди, які можуть їздити і на електроенергії, і на дизельному пальному. Їх будуть освоювати у Рівному.

Мер Рівного Володимир Хомко розповів, що у звичайні тролейбуси буде вмонтовано маленький дизельний двигун, який дозволить їздити деякий час без обладнаних ліній, пише «Волинська правда».

Виготовляти такі тролейбуси готові на автомобільному заводі «Богдан». Попередньо будо повідомлено, що вартість «гібридного» тролейбуса становитиме 2 мільйони гривень, в той час як звичайний коштує 1,8 млн. гривень.

«Для Рівного буде виготовлено два ексклюзивних тролейбуси. Якщо ж цей експеримент виявиться успішним, то такими тролейбусами можна забезпечити місто повністю. Якщо брати до уваги екологічну сторону, то такий тролейбус стане великим проривом, оскільки дизель дає мінімальні викиди. Вигода у тому, що деякі участки маршруту тролейбус зможе їхати без ліній, оскільки вартість кілометра тролейбусного маршруту становить близько 3 мільйонів гривень. Таким чином ми зможемо значно зекономити», - зазначив міський голова Рівного.

Гібридні тролейбуси зможуть з’явитися уже в першому півріччі 2012 року. Термін виконання залежить не від можливостей луцьких техніків, а від рівненських грошей.

luchesk.com.ua

Переглядів: 94Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Коментарі: *


Телефонний довідник Луцька