Разместить бесплатные объявления, куплю, продам. Доска бесплатных объявлений. Частные объявления Украина, Киев. Разместить рекламу на сайт объявлений — www.CityBoard.ru

On-line телефонний довідник міста Луцьк та Волинської області

Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).

Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.

Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.

Телефонний довідник міста Луцьк. Пошук:

додати

Внесок Google у медичну діагностику

Внесок Google у медичну діагностикуСьогодні наш головний помічник — інтернет: саме в глобальній мережі ми шукаємо й знаходимо відповіді на питання, які ставить реальне життя. А от маленькій британці Беллі Флінт удалося за допомогою Google відвоювати саме право на життя.

Здоров'я чотирирічної Белли викликало чималі підозри в її матері: знижена активність і втрата ваги, головні болі й блювота по ранках — симптоми не дуже звичайні для здорової дитини. Однак лікар, до якого звернулася мати Белли, порадив жінці не надавати значення цим проявам, які, на його думку, були викликані лише прагненням дівчинки привернути увагу матері, яку вона буцім-то частково втратила після народження в родині маленької сестрички. 

На щастя дівчинки, її мати виявилася дійсно турботливою: після відмови лікаря загальної практики вона заглибилася у вивчення симптомів через пошукову систему Google й незабаром виявила їхню надзвичайну подібність до симптомів, які супроводжують  пухлини мозку. 25-річна Карлі Хорнбакл домоглася для дочки  дообстеження й  консультації у Лестерській королівській лікарні. Втім, хвилювання матері й тут не розділили, але щоб заспокоїти жінку, зробили дитині знімок мозку. 

Яким же був подив медиків, коли виявилося, що маленька Флінт має рідкісне злоякісне новотворення - медуллобластому, діаметром більш ніж чотири сантиметри! Завдяки тому що пухлину було виявлено до початку утворення метастаз, її вдалося знешкодити: восьмигодинна операція у Ноттингемському медичному центрі королеви й шеститижневий курс променевої терапії повернули життя дівчинці - щоправда, наслідком цього лікування може стати обмеження у зрісті на рівні 120 см.

За словами Ричарда Гранді, єдиного в Британії професора педіатричної онкології, Беллі Флінт дуже пощастило. Дійсно, не отримай її мати таку підтримку, як  інформація від Google, материнські страхи могли б підтвердитися трагедією.

luchesk.com.ua

 
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Коментарі: *


Афіша міста Луцьк та Волинської області
  • Фильм Черная молния в Луцке
  • Фильм Книга Илая
  • Фильм Старые псы в Луцке
Телефонний довідник Луцька