Розмістити безкоштовне оголошення, куплю, продам. Дошка безкоштовних оголошень Луцька та Львова. Приватні оголошення західної України. Розмістити рекламу на дошці оголошень

On-line телефонний довідник міста Луцьк та Волинської області

Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).

Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.

Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.

Телефонний довідник міста Луцьк. Пошук:

додати

У Дачному відзначили Олімпійський день бігу

У Дачному відзначили Олімпійський день бігуУправління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з відділенням Національного олімпійського комітету у Волинській області та обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели 8 липня 2011 року в таборі ім. Олега Кошового, с. Дачне Ківерцівського р-ну легкоатлетичний крос з нагоди Олімпійського дня бігу.

Всього в заході прийняло участь понад 190 хлопців та дівчат віком 10-14 років.

Під час проведення пробігу була проведена театралізована вистава на Олімпійську тематику про історію та розвиток Олімпійського руху.

Серед хлопчиків в легкоатлетичному кросі перемогу отримав Рябишко Віталій, друге місце зайняв Рябишко Володимир, а третє Чернецький Тарас. Серед дівчат найшвидшою була Кученська Анна, друге місце посіла Татушко Маргарита, а третє Горбач Марія.

Переможці та призери заходу були нагородженні грамотами та призами від організаторів, а Національний олімпійський комітет нагородив літературою на спортивну тематику.

Метою проведення Олімпійського дня бігу є розвиток олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед дітей та підлітків і залучення їх до занять фізичною культурою та спортом в літній канікулярний період.

У Дачному відзначили Олімпійський день бігу

У Дачному відзначили Олімпійський день бігу

У Дачному відзначили Олімпійський день бігу

luchesk.com.ua

Переглядів: 22Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Коментарі: *


Телефонний довідник Луцька