Разместить бесплатные объявления, куплю, продам. Доска бесплатных объявлений. Частные объявления Украина, Киев. Разместить рекламу на сайт объявлений — www.CityBoard.ru

On-line телефонний довідник міста Луцьк та Волинської області

Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).

Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.

Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.

Телефонний довідник міста Луцьк. Пошук:

додати

Волинь: випадок не на кордоні

Волинь: випадок не на кордоніЦе трапилося після восьми вечора у неділю, 7 лютого — у селищі міського типу Любешов невідомий відкрив на автозаправці стрілянину з автоматичної вогнепальної зброї, у наслідок чого смертельні поранення одержали два оператори (48-ми й 40-ка років).

Повідомлення, що надійшло в чергову частину УМВС України у Волинській області, було негайно відпрацьоване співробітниками міліції, яким по гарячих слідах вдалося затримати підозрюваного: у здійсненні злочину підозрюється начальник відділу прикордонної служби "Дольск".  

Чому ж прикордонник відкрив стрілянину на автозаправці? Відновлення подій показало наступне: під час технічної перерви, яка була пов'язана з передачею чергування,  до АЗС під'їхав клієнт, що явно квапився й не бажав чекати, доки оператори автозаправної станції покінчать із формальностями й звернуть увагу на його автомобіль. На пропозицію працівників АЗС «почекати»  він  відреагував не зовсім так, як ті припускали, а саме — подзвонив своєму товаришеві.

Допомога прибула дуже швидко, однак і вдвох переконати заправників відмовитися від запропонованої паузи не вдалося. Тоді новоприбулий звернувся до останнього аргументу — добув вогнепальну зброю й розстріляв операторів АЗС, після чого сів у  свій джип і зник.

Матеріали справи передані у військову прокуратуру, по факту злочину ведеться розслідування.  

 Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Коментарі: *


Афіша міста Луцьк та Волинської області
  • Фильм Черная молния в Луцке
  • Фильм Книга Илая
  • Фильм Старые псы в Луцке
Телефонний довідник Луцька