Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).
Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.
Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.
Нафта наближається до 140 долл.\барель
Нафта впевнено наближається до ціни $ 140 за баррель, різкий сплеск аналітики пояснюють послабленням долара. Ріст відбувається навіть незважаючи на очікування, що Саудівська Аравія, найбільший світовий експортер нафти, планує збільшити свій вихід до бл. пів мільйона барелів на день.
Ціни на «чорне золото» за липень виросли до позначки $ 139,89 за барель у понеділок, але трохи послабили хватку до $ 138,31 за барель на Нью-Йоркскій товарній біржі.Доллар впав, кажуть аналітики на щотижневій доповіді штату Нью-Йорк про виробничу діяльність. Багато інвесторів купляють товари такі як нафта, щоб вберегтися від падіння долара. Крім того, послаблення долара робить нафту дешевше для інвесторів, які її скуповуюуть в іншій валюті.
Багато аналітиків вважають, що затяжний спад долара являється основним фактором, що нафта подорожчала вдвічі за останній рік.
Плани Саудівської Аравії збільшити виробництво може привести до поділки 10 мільйонів барелів на день, що було б найбільшим рівнем в історії для цього королівства. Це було розцінено, як признак того, що Саудівська Аравія стає все більш нервовою в палні як політичного так і економічного ефектів цін на нафту.
Саудівська Аравія в даний момент відкачує 9.45млн. барелів на місяць, тобто в минулому місяці експорт було збільшено на 300000 барелів.
Хоч вони і отримують звіт про прибутки, Саудівська Аравія схвильована тим, що сьогодні рекорд цін може призвести до зниження цін на нафту, як це уже відбувається в Сполучених Штатах і інших розвинених країнах. В цих країнах вводять альтернативні види палива, які ставлять під загрозу довгострокові перспективи економіки на нафтовій основі.