Розмістити безкоштовне оголошення, куплю, продам. Дошка безкоштовних оголошень Луцька та Львова. Приватні оголошення західної України. Розмістити рекламу на дошці оголошень

On-line телефонний довідник міста Луцьк та Волинської області

Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).

Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.

Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.

Телефонний довідник міста Луцьк. Пошук:

додати

Україна у двадцятці країн із найвищими податками

Україна у двадцятці країн з найвищими податками

Фото з сайту: ria.ua

Найменший податок на прибуток серед європейських країн платять громадяни Молдови, найвищий – на Мальті. Україна ввійшла у двадцятку країн із найвищими податком на прибуток, зайнявши 17 і 8 місця.

Рейтинг було укладено Центром економічного аналізу «РІА-Аналітика», повідомляє ТСН. На Мальті сплачують найвищий податок, у розмірі 35%, за нею йдуть Франція із розміром корпоративного податку наприбуток 34,4%, далі Бельгія (34%), Італія (31,4%) і Іспанія (30%).

Найнижчі податки платять громадяни Молдови, де ставка податку становить 0%. Останні місця рейтингу зайняли Болгарія і Кіпр, де ставки дорівнюють 10%.

У числі країн із найнижчими податками є також Ірландія – 12,5%, Литва та Латвія – 15%.

Окрім того згідно аналізу макроекономічних показників журналу Forbes, Україна ввійшла до п’ятірки країн із найгіршою економікою в світі. До уваги були взяті показники останніх років, а також зроблено прогноз на 2012 рік.

На середину 2011 року найгіршою економікою визнали у Мадагаскару, на другому місці Вірменія, на третьому – Гвінея. П’ятірку рейтингу найгірших економік замикають Україна та Ямайка.

Про Україну у рейтингу сказано, що показник її ВВП відповідає рівню таких країн як Болгарія та Сербія, при цьому показник інфляції в Україні 10%. Перешкоджають економічному розвитку погане державне управління, корупція і судова система.

luchesk.com.ua

Переглядів: 78Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Коментарі: *


Телефонний довідник Луцька