Розмістити безкоштовне оголошення, куплю, продам. Дошка безкоштовних оголошень Луцька та Львова. Приватні оголошення західної України. Розмістити рекламу на дошці оголошень

On-line телефонний довідник міста Луцьк та Волинської області

Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).

Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.

Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.

Телефонний довідник міста Луцьк. Пошук:

додати

У Луцьких «маршрутках» встановлять GPS

У Луцьких «маршрутках» встановлять GPS

Фото з сайту: usedauto.com.ua

До кінця року весь громадський транспорт Луцька планують обладнати системами GPS. Таку вимогу поставили у міській раді.

Це питання 13 липня обговорювали перевізники та чиновники мерії. За словами заступника міського голови Василя Байцима, відповідно до нових договорів, які були укладені нещодавно, на більшості міських маршрутів перевізники повинні забезпечити міські автобуси GPS-навігацією.

Таким чином міська влада планує отримати можливість відслідковувати рух «маршруток», систематизувати графіки та контролювати дотримання правил дорожнього руху водіями.

Байцим сказав, що системи навігації дозволять єдиній диспетчерській службі контролювати процес перевезення та унеможливлять перегони між водіями транспорту.

Планується, що обслуговувати перевізників буде луцьке підприємство «Візор», воно у минулому році виграло тендер на облаштування GPS-систем у «маршрутках». За словами директора Степана Чухрія, за встановлення системи навігації перевізникам необхідно буде викласти більше 8 тисяч гривень, однак обладнання підприємства одне із найновіших у цій галузі. Він переконував перевізників у надійності такого варіанту.

Однак самі керівники транспортних підприємств незадоволені нововведеннями, оскільки для них встановлення обладнання є дорогим. Їм доведеться сплатити не лише 8 тисяч за обладнання, але і відраховувати кошти на щомісячну абонплату за роботу в мережі «Візора».

luchesk.com.ua

Переглядів: 115
вася в 2011-07-14 12:02:44 коментує:
Лучше бы инет людям провели в местах где его нет.
Витя в 2011-07-14 12:08:11 коментує:
Да, скоро GPS-навигаторы, каждому жителю Луцка имплантируются в тело, чтобы органы тотального контроля следили за нами

Страницы: 1


Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Коментарі: *


Телефонний довідник Луцька