Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).
Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.
Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.
Серед «Диво-дітей» України дві волинянки
Вже в четвертий раз в нашій країні відбувається всеукраїнський конкурс «Диво-дитина 2012», що визначає найкращих діток у пяти номінаціях: «Найрозумніший», «Найдивовижніший», «Найспортивніший», «Найтворчий» та «Найгероїчний». Саме в двох останніх номінаціях представлені наші землячки – лучанка Анастасія Котвицька та мешканка селища Дубечно Марія Курилюк.
Десятирічна Настя потрапила до конкурсу в номінації «Найтворча дитина» завдяки своїм перемогам на Всеукраїнському конкурсі читців. Хоча слід відмітити і спортивні досягнення учениці 22-ї школи, котра неодноразово перемагала на тенісних турнірах першої категорії ФТУ.
Марія Курилюк взагалі здійснила справжній подвиг коли витягла з водойми потопаючу дитину 3-х років та ще й зуміла надати першу медичну допомогу.
Зараз на сайті конкурсу «Диво дитина»: http://www.divo-dutuna.com/ відбувається інтернет-голосування за самих кращих. 20 квітня будуть підбиті остаточні підсумки. Запрошуємо всіх волинян підтримати наших землячок та віддати свої голоси за дівчат-номінантів.
Пряме посилання на сторінку для голосування: http://www.divo-dutuna.com/index17-17.html
luchesk.com.ua