Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).
Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.
Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.
Як вибрати побутовий фільтр для очистки води
Давно відомо, що водопровідна вода непридатна для пиття. Рідина, що тече з крана може містити в собі:
1. Хімічні домішки, в тому числі і канцерогенні з'єднання.
2. Іржу, так як труби зроблені з металу.
3. Солі кальцію, магнію.
4. Важкі метали.
5. Хвороботворні бактерії.
Традиційні способи очищення води, такі як відстоювання і кип'ятіння, далеко не завжди допомагають усунути всі шкідливі речовини. Саме тому рекомендується застосовувати побутові фільтри для додаткового очищення води.
За своїм технічним пристрою фільтри діляться на чотири основні класи:
1. Фільтр глечиків типу. Принцип роботи такого фільтра полягає в тому, що вода, перетікаючи з однієї ємності в іншу, проходить через сорбент. Головне достоїнство даного пристрою - простота використання і низька ціна. Вони займають мало місця, їх можна брати з собою на дачу або використовувати в офісі. Недолік подібних агрегатів в тому, що ступінь очищення води у них нижчі, ніж, наприклад, у водопровідних фільтрів. Глечики фільтри мають об'єм від одного до чотирьох літрів, тобто не в змозі очистити багато води.
2. Насадка-очищувач. Принцип роботи: вода проходить через фільтр, надітий безпосередньо на водопровідний кран. Серед переваг можна відзначити невисоку вартість. Основний мінус такого фільтру - його низька продуктивність через невеликого обсягу сорбенту.
3. Фільтр, що прикріплюється до крану шлангом. Такий фільтр має більшу продуктивність, ніж проста насадка. Проте він займає окреме місце на раковині. Також важливу роль грає дизайн фільтра.
4. Фільтр, що має окремий кран для чистої води. Такий агрегат вбудовується безпосередньо в трубу водопроводу. Очисне пристрій розташовується під мийкою, над раковиною знаходиться окремий кран для відфільтрованої води. Подібний водоочисник найкраще звільняє воду від домішок і бактерій і має саму більшу продуктивність. Недолік у фільтра з краном всього один - висока ціна.
Перш ніж купувати фільтр, слід не тільки визначитися з його конструктивним типом, але і з технологією очищення, що застосовується в тому чи іншому агрегаті.
Одним з найпоширеніших способів фільтрації є сорбція, тобто поглинання. Як матеріал використовується вугілля активоване. Подібний метод здатний очистити воду від хлору і органічних речовин.
Інший відомий спосіб - механічна фільтрація. Вона може бути грубою, яка може затримати лише частинки іржі, тонкої і ультратонкої, тобто здатною утримувати деякі види бактерій.
Іонна фільтрація дозволяє пом'якшити воду, видаливши з неї солі важких металів.
Метод електрохімічного очищення заснований на електролізі і дає можливість якісно відфільтрувати воду, видаливши з неї і солі, і метали, і бактерії.
Існує також нова технологія - мембранна фільтрація. Вода очищується на молекулярному рівні. Однак, у фільтрів, що працюють за цією технологією є два недоліки. У першу чергу, це висока ціна. До того ж, занадто ретельне очищення виводить не тільки шкідливі домішки, але й корисні речовини.
При виборі фільтра найкраще звернути увагу на пристрої, що роблять багатоступеневу очищення води, тобто поєднують в собі різні методи фільтрації.
Купуючи фільтр, слід керуватися наступними критеріями:
1. Цілі використання. Вибір водоочисника того чи іншого типу багато в чому залежить від того, де він буде застосовуватися і який обсяг чистої води потрібно. Іноді можна обійтися глечикових фільтром, в інших випадках незамінним буде стаціонарний агрегат з окремим краном.
2. Склад води. Бажано знати заздалегідь, від чого планується очищати воду і, виходячи з кількості шкідливих речовин, підбирати фільтр, оптимально відповідає потребам. Якщо мова йде про водопровідної міської воді, то швидше за все в ній містяться: пісок, іржа, нафтопродукти, свинець, цинк, мідь, хлор і різного роду бактерії. Для того, щоб довести таку воду до питної кондиції, слід використовувати фільтри, у яких передбачені методи механічної, іонної та сорбційної очистки.
3. Фірма-виробник. Важливо, щоб очищувач був випущений відомою компанією.
4. Матеріал. При виборі глечика головним показником є відсутність запаху. Фільтри, що прикріплюються до крану та вбудовані у водопровід, повинні бути виготовлені з міцних матеріалів, так як їх частини постійно знаходяться під тиском.
Хто це так вирішив, що водопровідна вода в Луцьку непридатна для пиття? Торгівці водою та дурацькими фільтрами!
Усім вже на практиці відомо, як фільтри захищають побутові прилади та який економічний ефект від цього. Мова не тільки йде про санітарні норми, але й про домішки та багато інших хімічних шкідливих сполук не тільки для людини, а й для техніки. Ефективніше поставити фільтр, чим купувати бутильовану воду - собівартість менша та й для здоров`я корисніше. У якому стані водопровідні труби у Луцьку та як ними займаються усім відомо.
саме збираюсь купувати фыльтри, але ще не визначилась які саме!! А вода в Луцьку погано пахне, шкодить шкірі, я вже не кажу про приготування їжі з такої води!!!!!
Страницы: 1