Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).
Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.
Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.
Біографія Олександр Висоцький
Олександр Висоцький народився в селі Кульчин Ківерцівського району Волинської області 10 грудня 1963 року. Закінчив Жидичинську середню школу. З 1981 по 1989 роки навчався в Українському інституті інженерів водного господарства за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».
«Моє знайомство з теорією біоритмів розпочалося у лютому 1983 року з публікації у газеті «Радянська Волинь». Спочатку це було звичайне захоплення: я склав графіки біоритмів собі, товаришу, однокурсникам. Згодом прийшов досвід і розуміння суті даної теорії. Під час інтелектуального мінімуму я кілька днів не міг вирішити завдання, яке потребує лише години. Схожа проблема виникла у мого товариша на екзамені з політекономії: достатньо володіючи предметом він не зміг відповісти на жодне запитання. Пізніше спокійно перездав на «добре». Чимало неприємностей приніс мені один з фізичних мінімумів: не врахувавши спаду біоритмів, я збільшив навантаження, наслідком чого були проблеми зі здоров’ям. Не обходилося, звичайно, й без приємних моментів. На підйомі трьох біоритмів мені вдалося правильно відповісти на питання, якого не вчив. Цікаво, що я все відразу забув, вийшовши з аудиторії після заліку.»
З травня 1984 року по травень 1986 року проходив строкову військову службу в Радянській Армії у містах Чирчик і Термез Узбекської РСР. Військова спеціальність «пекар».
«На початку служби сержант кілька разів знаходив у мене графіки біоритмів. Вони не входили в статутний перелік дозволених речей радянського воїна і два рази конфісковувались. А третього разу я не допустив … »
«Служба в армії мало сприяє інтелектуальному розвитку людини, а тому дослідження продовжилися в інституті. Ідея сумістити біоритми закоханих вперше з’явилася у 1984 році. У лютому 1987 року вона дозріла і перетворилася на «Формулу кохання». На парі з військової підготовки ми з Ігорем Морозом зібрали дати народження десятка студентських сімей і співставили їх біоритми. Чітко прослідковувалась тенденція сумісності емоційних ритмів. Додаткового імпульсу нам додала цитата з давньоіндійського трактату «Гілки персика»: «Три джерела має потяг людини – душу, розум і тіло. Потяг душі породжує дружбу, потяг розуму породжує повагу, потяг тіла породжує бажання. Поєднання трьох потягів породжує кохання». Стало очевидним, що сумісність емоційних, інтелектуальних і фізичних біоритмів пари є складовою взаємного потягу. Більше того: біоритмічна сумісність є своєрідним фундаментом, базисом взаємодії партнерів, а їх поведінка – надбудовою у стосунках. На той час «Формула кохання» виглядала так: «Для зародження, збереження та розвитку кохання необхідно (але недостатньо) щоб інтелектуальні, емоційні і фізичні біоритми пари максимально співпадали». Після цього були перераховані більша половина курсу та гуртожитку. У студентському середовищі матеріалу на любовну тематику вистачає…»
Автор сайту «Біоритми і сумісність» та книг: «Формула кохання»: міф чи реальність», «Моя «Формула кохання».
Методика розрахунку біоритмів і сумісності захищена «Свідоцтвом про авторське право» №9221 15. 01. 2004 року.
Проживає у місті Луцьк.