Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).
Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.
Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.
Різдвяний стіл
Мешканці Волині сповідують різні конфесії і святкують як католицьке так й православне Різдво, а тому стверджувати, що для всіх є обов’язковим приготування куті 7 січня неможна. Скоріше треба говорити, що Волинь протягом століть винайшла свої традиційні набори страв для різдвяного столу.
Традиційним для Волині можна вважати приготування для різдвяного столу 12 страв. Серед цих страв можуть бути й запечений короп, й фарширована курка, й млинці, й каші, й пироги.
Серед зими особливою увагою гостей користуються страви з овочей. Вони підходять до майже всіх м’ясних страв.
Пропонуємо поставити на різдвяний стіл натуральне овочеве рагу. Для приготування двох порцій беремо одну велику цибулю, одну моркву середнього розміру, не дуже великі буряк, солодкий перець. На прикінці знадобиться склянка томатного соку.
Для його приготування готуємо свіжу моркву й цибулю. Недовго підсмажуємо мілко нарізані моркву та цибулю на олії. Причому морква має бути підсмаженою спочатку, а потім додається цибуля.
Через п’ять хвилин додаємо на сковорідку нарізаний буряк. Картоплю нарізаємо маленькими кусочками й додаємо на сковорідку.
Все це треба декілька разів ретельно перемішати. Через 10 хвилин після того, як на сковорідку положили картоплю, все треба переложити до каструлі. Краще брати невисоку, але з великим дном.
Тепер додаємо порізаний солодкий перець. В цей час на сковорідці закіпа стакан томатного соку із сіллю та спеціями. Все це додаємо до каструлі.
Коли рагу в каструлі закипить, чекаємо ще 7 хвилин і все, рагу готове.
Смачного!
luchesk.com.ua