Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).
Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.
Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.
У Луцьку напишуть стратегічний план економічного розвитку
Луцьк долучився до проекту «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність» (ЛІНК), який фінансуватиметься Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID). Сьогодні підписали відповідний Протокол про наміри.
Як розповів заступник Луцького міського голови Петро Гоцалюк на установчій зустрічі, перший проект, який реалізували у Луцьку за фінансової підтримки USAID – «Економічний розвиток міст». У його результаті у нашому місті створили бізнес-інкубатор та Єдиний дозвільний центр, який діє у Луцькій міській раді. Також, за словами Петра Павловича, Луцьк бере участь у проекті USAID «Реформи міського теплозабезпечення в Україні», в рамках якого буде розроблена «Стратегія енергетичного розвитку», що передбачає скорочення енергоспоживання в місті. На думку заступника Луцького міського голови, нині необхідно шукати нові форми економічного розвитку.
Однією з таких форм, власне, і є проект «ЛІНК», який поширюється на Центрально-Волинський субрегіон (агломерація навколо міст Луцьк та Рівне, до якої входять Луцький і Ківерцівський райони Волині та Здолбунівський і Рівненський райони Рівненської області. Місія проекту – допомогти містам та економічним регіонам підвищити свою конкурентоспроможність.
Директор проекту «ЛІНК» Ховард Окман зауважив, що минулого року у Новій Каховці, експерти обговорювали кроки розробки стратегічного розвитку.
У проекті «Економічний розвиток міст» взяло участь 76 міст. Головний доказ успішності реалізації проекту – залучення цими містами більше 2,5 мільярдів доларів та створення 80 тисяч нових робочих місць.
«Якщо ми працюватимемо на субрегіональному рівні, ми використаємо досвід усіх учасників плану», – підкреслив Ховард Окман.
За словами пана Ховарда, ідея агломерація дуже популярна у США, навіть якщо території знаходяться у різних штатах. Він наголосив, що адміністративні кордони ніколи не обмежують рамки бізнесу.
У ході реалізації проекту «ЛІНК» у вказаних районах та містах проведуть опитування підприємців, складуть профіль громади, проаналізують соціальні та економічні показники. Саме ця інформація і стане основою для розробки стратегічного плану економічного розвитку.
Довідково: Стратегічне планування – один із інструментів підвищення конкурентоспроможності території, це бачення напрямків розвитку тієї чи іншої території.