Розмістити безкоштовне оголошення, куплю, продам. Дошка безкоштовних оголошень Луцька та Львова. Приватні оголошення західної України. Розмістити рекламу на дошці оголошень

On-line телефонний довідник міста Луцьк та Волинської області

Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).

Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.

Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.

Телефонний довідник міста Луцьк. Пошук:

додати

Повернути Луцьку славу зеленого міста

7 жовтня у Луцькій міській раді відбулася нарада з питання проведення акції «Зробимо наше місто зеленим». За інформацією начальника відділу екології міськради Бориса Сороки, на сьогодні ситуація із станом зелених насаджень в обласному центрі викликає тривогу. За нормою озеленення на душу населення серед інших українських міст Луцьк посідає лише десяте місце, і з кожним роком кількість зелених насаджень у столиці Волинської області все зменшується.

Як повідомив Борис Сорока, у 2010 році за знищення або пошкодження об’єктів озеленення в Луцьку Державною екологічною інспекцією до адміністративної відповідальності притягнуто 24 особи, сума стягнутих штрафів склала 913 гривень, розмір шкоди, що заподіяна, склав 1158 грн. Головний еколог міста зауважив, що винні у фактах знищення або пошкодження зелених насаджень і надалі будуть каратися відповідно до діючих адміністративних норм.

Для забезпечення належного утримання зелених насаджень комунальним підприємствам міста доручено провести їх обстеження із складанням переліків, яке покаже, скільки дерев потребують санітарної обрізки гілок, скільки – кронування, а скільки будуть знесені.

Особливу увагу присутніх Борис Сорока звернув на необхідності вишукати фінансування для проведення оздоровлення каштанів, які завжди були красою та гордістю міста.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Коментарі: *


Телефонний довідник Луцька
14500 USD
Mercedes benz
  - 2001 г.в Луцк, Mercedes benz - 2001 г.в
16900 USD
Mitsubishi Outlander - 2005 г.в Киев, Mitsubishi Outlander - 2005 г.в
20000 USD
Lexus LS - 2004 г.в Артемовск, Lexus LS - 2004 г.в
10600 USD
Opel Vivaro - 2004 г.в Киев, Opel Vivaro - 2004 г.в
7500 USD
Dacia Logan - 2006 г.в Киев, Dacia Logan - 2006 г.в
Додати безкоштовне оголошення
Стара Підкова Готельно-розважальний комплекс "Стара Підкова"