Розмістити безкоштовне оголошення, куплю, продам. Дошка безкоштовних оголошень Луцька та Львова. Приватні оголошення західної України. Розмістити рекламу на дошці оголошень

On-line телефонний довідник міста Луцьк та Волинської області

Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).

Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.

Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.

Телефонний довідник міста Луцьк. Пошук:

додати

«Волиньгаз» оштрафували

Територіальне відділення Українського Антимонопольного комітету у Волинській області прийняло рішення накласти штраф на ВАТ «Волиньгаз» у звя'зку зі зловживанням монопольного становища.

Підприємство застосовувало незаконно завищені тарифи на роботи по підключенню та відключенню подачі газу споживачам, які мають борги за газ або не мають лімітів на його споживання. Відділення визнало, що тарифи на підключення та відключення завищено на 78% і своїм рішенням знизило їх на відповідний розмір. Крім того, на ВАТ «Волиньгаз» накладено штраф у розмірі семи тисяч гривень.

Голова територіального відділення на засіданні зазначив, що така практика щодо монополістів прийнята у всьому світі. При цьому завдяки співпраці відкритого акціонерного товариства «Волиньгаз» зі слідчими, розмір штрафу був суттєво зменшений. З керівництвом підприємства-порушника проведена роз'яснювальна робота.

«Волиньгаз» визнав свою провину і погодився зменшити тарифи на проведення робіт з припинення та відновлення подачі газу боржникам.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Коментарі: *


Телефонний довідник Луцька
14500 USD
Mercedes benz
  - 2001 г.в Луцк, Mercedes benz - 2001 г.в
16900 USD
Mitsubishi Outlander - 2005 г.в Киев, Mitsubishi Outlander - 2005 г.в
20000 USD
Lexus LS - 2004 г.в Артемовск, Lexus LS - 2004 г.в
10600 USD
Opel Vivaro - 2004 г.в Киев, Opel Vivaro - 2004 г.в
7500 USD
Dacia Logan - 2006 г.в Киев, Dacia Logan - 2006 г.в
Додати безкоштовне оголошення
Стара Підкова Готельно-розважальний комплекс "Стара Підкова"