Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).
Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.
Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.
Велодоріжки: в Луцьку і в Берліні
У Луцьку нині юзають велосипедне питання: «Дайош велодоріжки і велопарковки!», «Геть автоандонів!», які, крім того, заважають пішоходам, то ще й ненавидять велосипедистів.
Вряди-годи центральним проспектом ганяють велопаради, а центральний майдан збирає велотусовку із вимогами на кшталт «два колеса крутіші за чотири». Покрасуватися в соцмережах фоткою на велику — це вже й дуже політкоректно і політперспективно. Напевне, ми на стадії початку боротьби велосипедистів за свої права, так само, як колись некурці у світі захищалися від любителів затягнутися.
Тому доречно буде для «роверистів» і ложка дьогтю з Європи, яка вже давно «велосипедизована». Ну як ложка — просто нагадування про те, що у всіх учасників дорожнього руху рівні права. Так, велодоріжки в Берліні — звичне явище, і люди на велосипедах дуже сердяться, якщо пішохід ненароком ступить на їхню територію. За це на свою адресу можна почути навіть щось про «швайне».
Велопрокат (10 євро на день) і велопарковки у німецькій столиці є на кожному кроці. Але й відповідальність велосипедистів висока. Вони не їздять п’яними, не викидають пивні пляшки на льоту в корчомахи, а зупиняються на зеленому кольорі світлофора, вони ніколи не їдуть центром вулиці і взагалі нечасто виїздять на проїжджу частину. Порядок на дорозі та тротуарі — це коли порядок в голові.
luchesk.com.ua