Разместить бесплатные объявления, куплю, продам. Доска бесплатных объявлений. Частные объявления Украина, Киев. Разместить рекламу на сайт объявлений — www.CityBoard.ru

On-line телефонний довідник міста Луцьк та Волинської області

Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).

Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.

Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.

Телефонний довідник міста Луцьк. Пошук:

додати

Вечірка до Тетяниного дня

У неділю, 24 січня, молодь відзначатиме свято всіх студентів – Тетянин день. В цей день, 1755 року, в Російській імперії було засновано Московський університет. І саме це стало причиною появи ще одного Дня Студента (також є Міжнародний день студента – 17 листопада).

Усі, кому близька ця дата, кажуть, що вона пронизана по-весняному радісним настроєм, незважаючи на січневі морози чи відлигу...

Запрошуємо всіх студентів та любителів якісного року на вечірку до Тетяниного дня. На відвідувачів чекають виступи луцьких гуртів: Ікебана (Луцьк), Karamba Crew (Луцьк), Фіолет (Луцьк), Копірайт (Луцьк) та рівненських гуртів – Just married (Рівне), Палестина (Рівне).

Організатори заходу: культурно-мистецька агенція «Арт-Захід», ВОМГО «Центр Ефектвиної Комунікації», ВОО «Національний Альянс».
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Коментарі: *


  • фільм Аватар у луцьку у кінокомплексі Адреналін
  • фільм Аватар у луцьку у кінокомплексі Адреналін
Панорами Луцька
Пошук по мапі Луцька
Телефонний довідник Луцька
Гра про вовка
Відкритка