Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).
Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.
Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.
Волиняни переселяються у США, Німеччину та Білорусь
У 2010 році Волинську область покинуло 5634 особи, з яких 5262 особи виїхали на постійне місце проживання у іншу область, решту – у іншу країну.
В той же час з інших областей на Волинь переселилося 5135 осіб, а з інших країн – 479. Головне управління статистики у Волинській області повідомило, що більшість емігрантів – жінки.
І надалі у більшості волиняни покидають домівки заради життя у Сполучених Штатах. За минулий рік офіційно емігрували 83 жителі області, а повернулося на Волинь звідти 54 громадяни. Що стосується країн Європи, то волиняни виїжджають у Німеччину – 48 осіб за минулий рік, Чехію, Ізраїль та Польщу.
Щодо країн СНД, то найінтенсивніші міграційні потоки між Російською Федерацією, Білоруссю – 84% від загального обороту. У 2010 році 101 волинянин знайшов нову домівку у Білорусі, приїхало натомість 86 громадян.
Часто жителі області змінюють місце проживання у межах держави. 43% внутрішніх мігрантів переїхало на постійне місце проживання до Львівської та Рівненської областей. Загалом зазвичай із області виїжджає більше громадян, ніж приїздить.
В межах Волинської області змінили домівку дві третини волинян. Внутрішньо регіональна міграція залишається наймасшатбнішою. Вона значно не впливає на зміну чисельності населення. У більшості переселялися із сільської місцевості у міста – 4,3 тисячі осіб. Місто на село змінила 4,1 тисячі волинян.
Міграційні процеси не приносять великого скорочення населення області, незважаючи на те, що у 2005 році воно зменшилося на 1,1 тисячу осіб.
luchesk.com.ua