Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).
Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.
Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.
Мисливські звірі і в яких країнах краще за все на них полювати. Козуля (європейська).
Від однієї лише назви "Козуля (європейська)" більшість з нас припускає що полювання в Європі, і це вірно, але водиться цей вид мисливських тварин і в пост Радянських республіках а саме, країнами для полювання є: Україна, Білорусія, Болгарія, Польща.
Козуля відноситься до роду Козулі сімейства Оленячі. Розповсюдження: поширена у всіх європейських країнах за винятком Ірландії, Ісландії, півдня Іспанії, Італії і Греції. Відсутня козуля також на островах Середземного моря. Місце існування: козуля надзвичайно адаптувалася до навколишнього середовища і заселяє всякого роду культурні ландшафти: від чистих хвойних лісів до аграрних степів, від альпійських лугів на висоті більше 1.500 м до побережжя океану. Козуля віддає перевагу світлим розрідженим лісам, з великими галявинами, пожарищами і вирубками, та лісостепу. Зустрічається в чагарникових і очеретяних зарослях по берегах степових річок і озер. У Західній Європі тримається в невеликих лісах, звідки виходить на поля. Опис: невеликий представник сімейства оленячих з вагою тіла до 27 кг і заввишки в загривку 75 см. Забарвлення однобарвне — влітку руде, взимку сіре. Світла шерсть на сідницях під хвостом утворює «дзеркало». У новонароджених козуленят забарвлення плямисте. Шерсть густа, але з ломким волоссям. Методи полювання: з підходу, із засідки, полювання з манком під час гону (на початку серпня), облавне полювання. Найбільші трофеї: SCI: 59 2/8 балів, CIC: 246,9 балів. Можливості полювання: у всій області розповсюдження за винятком Фінляндії.
З оленячих в Європі найбільше поширення має козуля.
Роги у самців прямі, невеликі, поставлені майже вертикально, як правило, мають не більше 6-ти відростків, хоча зустрічається величезна кількість самців козулі з відхиленнями від цього правила. Самки безрогі.
У деяких регіонах зустрічаються козулі чорного кольору. При схрещуванні з нормально забарвленими особинами спостерігаються проміжні варіанти.
Гін у козулі проходить в серпні — жовтні.
Тривалість життя козулі — 11—12 років, окремі самці доживали до 16 років.
Полювання на Козулю (європейську) популярне не лише за кордоном але і серед наших мисливція, з їх відгуками ви можите ознайомитись Полювання на копитних в Польщі, Полювання на копитних, а також на сайті ПП "Мисливські подорожі"
Страницы: 1