Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).
Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.
Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.
«Бравий Швейк» вивів раків на олімпіаду
Бронзовий «Бравий Швейк» розкурює люльку. Вигляд у нього завжди такий, що приємно дивитися: збреше — й оком не моргне. Проте цього разу солдату все те невтямки. Він тепер і сам не може повірити у те, що відбувається.
Шаленіє стадіон, який змонтовано спеціально для проведення змагань. Усі гравці (представники комерційних структур міста) діляться на шість команд, на «ура» сприймають привітання Почесного президента Міжнародного ракового олімпійського комітету Хуана Антоніо Самарака, отримують «дудки-підганялки». За мить запалюється олімпійський вогонь.
Кожна команда вибирала раків для змагань. Порядок виступів був визначений за результатами жеребкування. Журі проводило допінг-контроль. І все було зрозуміло: перша оцінка — за техніку, друга — за артистичність, третя — за…(виступи спортсменів-людей так прискіпливо не оцінюються). Все, що раки демонстрували на бігових доріжках, оцінювалося окремо — за п’ятибальною системою.
Можна було відчути непідробну радість команди «Пан Курчак»: вона встановила рекорд швидкості з бігу раків. Переможець подолав один метр шляху за 3 хвилини 25 секунд. Ви не уявляєте, що творилося у ресторані впродовж цих кількох хвилин?! Ні, на футбольному стадіоні болільники так голосно не вміють кричати. Учасники змагань, які програли, ладні були розплакатися. Не зарікаюся, що після успіху на олімпіаді в ресторані агропромислова група «Пан Курчак» не перейменує себе. Як?! Та хоча б на кшталт «Пан Куррак». Звучить же як оригінально…
У другому турі гравці змагалися, хто швидше з них вип’є кухоль пива і з’їсть тарілку раків. Не спливайте слинкою: напій потрібно було пити ложкою. До того ж заборонялося смітити, їсти раків зі шкарлупою. Рекорд становить 2 хвилини 19 секунд. Ну, а у масовому забігу взяло участь 50 раків. Це також рекорд. Ще ніколи у Луцьку не бігло стільки раків! Можу засвідчити, що м'ясо раків білого кольору, має приємний ніжний смак й є дієтичним продуктом.
І що дивно — жоден рак не використав свої клешні для нападу на гравця. Так що не довелося організаторам шоу викликати карету швидкої допомоги.
Вийшовши на старт, раки відразу викрили багато нісенітниць, які їм приписують люди. У відомій байці рак чомусь задкує («Рак важиться назад» — Іван Крилов «Лебідь, Рак та Щука»). Але насправді він повзе вперед. Зате плаває справді задом наперед, загрібаючи енергійними рухами хвоста воду під себе. А ще я перестав вірити у те, що улюбленою їжею раків, а значить, і найкращою приманкою при їх ловлі є протухле м’ясо. Я раку запропонував на вибір свіжу та розморожену рибу — він обрав свіжу.
— Під час проведення «ракової олімпіади» (вона тривала кілька годин) учасники випили 115 літрів пива, — сказав керівник проекту Роман Хорзов. — На змаганнях виступали виключно раки з волинських водойм. Звичайно, ми придбали раків із запасом — самі бачили, що слабкі особини сходили з дистанції і їх доводилося замінювали. До речі, смачне ракове меню ресторан пропонуватиме впродовж Олімпіади у Пекіні — аж до 9 вересня.
Автор: Василь НЕДІЛЬСЬКИЙ