Телефонний довідник міста Луцьк. Пошук:

«Волинь» в 1/8

ФК «Волинь»За відсутності у першій лізі традиційних суперників «Волині» з позначкою «найпринциповіші», до яких сміливо можна віднести рівненський «Верес» та львівські «Карпати», таким колективом поступово стає ПФК «Олександрія». Протистояння між командами набуло особливого підтексту після низки бойових поєдинків та неоднозначних суддівських рішень, в першу чергу, не на користь волинян. Тому виїзного (традиційно не домашнього) матчу 1/16 Кубка України підопічних Віталія Кварцяного вболівальники чекали, як справжнього дербі аля-«Динамо»-«Шахтар». І вони не помилилися. Суперники видали фантастичний за нервами та драматизмом кубковий «бойок».

З перших хвилин команди без огляду поринули у гру, і вже на 2-й хвилині спрацювала домашня заготовка лучан. Штрафний у виконанні Олександра Пищура був розіграний з партнерами бездоганно і на табло стадіону «Ніка» засвітилися приємні для волинської торсиди – 0:1. До самої перерви футболісти з Кіровоградщини намагалися встановити рівновагу, але наш захист на чолі з Ісою Ндоє діяв безпомилково.
господарі у першому таймі так і не змогли відновити рівноваги.

У другому таймі досвідчений Казанюк трохи зіпсував настрій прихильникам «Волині», замкнувши передачу від Кирилова. Але волиняни достатньо швидко відновили свою перевагу, коли захисник олександрійської команди зіграв рукою у своїй штрафній, а до точки підійшов Олександр Пищур. Та господарі через вісім хвилин знайшли в собі сили дотиснути захист лучан. Знову в ролі асистенту виступив Кирилов, який скинув м’яча під удар Маринчука. 2:2 і доля матчу визначалася у додатковий час.

Пристрасті на полі вирували неабиякі, про що свідчать 12 (!) жовтих карток – по шість гравцям обох команд, які мусив використати арбітр матчу Юрій Вакс, аби вгамувати поєдинщиків. Все вирішилось в кінцівці першого додаткового тайму, коли точну передачу на голову Рамона Лопеса зробив зі штрафного Руслан Мостовий. Луцька «Волинь» в 1/8 фіналу Кубка України!

Відразу дві ювілейних події сталися під час звітного кубкового протистояння. «Волинь» вписала до сторінок своєї клубної історії семисоту перемогу, а Олександр Пищур забив свій 40-й гол у складі нашої команди. Так тримати!

До речі, експертна комісія ФФУ з питань арбітражу прийшла до висновку, що пенальті у матчі 4-го туру  "Фенікс-Іллічівець" (Калініно) - "Волинь" у ворота лучан був помилково призначений арбітром зустрічі Володимиром Головко з Дніпропетровська. Остаточне рішення про долю судді у тижневий термін має прийняти Комітет арбітрів ФФУ.

ПФК "Олександрія" — "Волинь" 2:3 (0:1, 2:2, додатковий час — 0:1)
Голи: Казанюк (56) Маринчук (67) -  Пищур (2), Пищур (59, з пенальті) , Лопес (105)
Попередження: Запорожан (17), Кирилов (25), Целих (45), Чередниченко (58), Козаченко (58), Кременчуцький (93) — Снитко (24), Шаврін (55), Кінаш (89), Карковський (100),  Сімінін (116),  Лопес (120+1)

ПФК "Олександрія": 25.Козаченко, 2.Куций, 3.Маринчук (14.Кременчуцький, 76), 7.Чередниченко, 8.Казанюк, 9.Смішко (13.Зейналов, 54), 15.Запорожан, 16.Шупік, 20.Нікітін, 23.Целих (10.Пономар, 116), 29.Кирилов

"Волинь":  42.Ндоє, 2.Шевелюхін, 3.Сімінін, 24.Мостовий, 30.Снитко, 16.Рибальченко (5.Лопес, 64), 21.Кінаш, 34.Шаврін (4.Карковський, 90+2), 9.Пищур, 10.Шарпар (31.Пічкур, 46), 11.Гошкодеря

Roman в 2009-08-17 16:06:00 коментує:
Волинь - справжні молодці! Хай завжди рвуть Олександрію!!!
Ram в 2009-08-18 09:40:49 коментує: