Розмістити безкоштовне оголошення, куплю, продам. Дошка безкоштовних оголошень Луцька та Львова. Приватні оголошення західної України. Розмістити рекламу на дошці оголошень

On-line телефонний довідник міста Луцьк та Волинської області

Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).

Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.

Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.

Телефонний довідник міста Луцьк. Пошук:

додати

Лише третина українців цікавиться футболом

Лише третина українців цікавиться футболомВсеукраїнське соціологічне дослідження Київського міжнародного інституту соціології показало, скільком українцям насправді важливий футбол. Результати свідчать про те, що «дуже цікавляться» 12% громадян, ще 20% відповіли, що вони «швидше цікавляться футболом».

Кожен другий український чоловік деякою мірою слідкує за футбольними подіями. Жінок матчі майже не цікавлять. Серед палких прихильниць гри лише 2% опитаних і ще 13%, яким футбольні події небайдужі.

Що чекають вболівальники від Євро-2012? Опитування показало, що лише 6% вірять у можливість перемоги національної збірної, ще 8% говорять про друге або третє місце.

Не надто оптимістичні прогнози у 21% футбольних прихильників , вони вважають що команда України вийде з групи, ще четвертина опитаних говорить про вихід збірної до четверті фіналу. 16% переконані, що нашим спортсменам під силу дійти до півфіналу. Не могли визначитися із думкою 11% опитаних.

Соціологічне дослідження проходило з 8 по 22 квітня, у ньому взяли участь 1020 респондентів.

Сходе дослідження було проведено на онлайн-проекті InPoll. Результати показали як ставляться українці до гри національної збірної за останні шість місяців. 39% назвали її посередньою, поганою або дуже поганою її вважають третина опитаних.

luchesk.com.ua

Переглядів: 43Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Коментарі: *


Телефонний довідник Луцька
Стара Підкова Готельно-розважальний комплекс "Стара Підкова"