Якщо ви хочете, щоб ваші знайомі та друзі, колеги та партнери знайшли ваш номер телефону на нашому сайті, будь-ласка, заповніть нижче приведену форму. Ви можете додати у нашу базу будь-який свій номер телефону (мобільний, домашній, офісний).
Редакція сайту Лучеськ.com.ua не несе відповідальності за надану вами інформацію.
Дякуємо! Ваші дані будуть додані до телефонного довідника після перевірки модератором.
Скільки коштуватиме ніч у монастирі?
Зимненський жіночий монастир, що у Володимир-Волинському районі, давно став духовною Меккою для паломників не тільки з України, а й з-за кордону. До того ж, той, хто був тут хоча б один раз, обов’язково приїде вдруге. Духовна обитель дійсно має неабияку ауру, а намолені стіни, здається, додають снаги. Та й дихається тут по-особливому.
Ще зовсім не давно громадськість била на сполох: мовляв, монастир помаленьку сповзає у прірву… А відтак слід негайно вжити заходи для його порятунку. Зрозуміло, що для укріплення святого місця треба залучити чималі кошти. І знайшли: допомогла держава.
Чесно кажучи, бувати в монастирі доводилося не раз і не два. Навіть думалося про те, аби з тиждень пожити на території (а такі послуги монахині надають за доволі символічну плату – 30 грн за добу). І хоча думка не матеріалізувалася, все ж випала нагода ще раз відвідати святиню.
Скажу вам, вражень – більш ніж достатньо. А все через те, що біля муру святині зводять надсучасний і, до речі, надшвидко чотириповерховий сестринський корпус. Його, до речі, планують відкрити уже у вересні.
Будівельні роботи проводить підприємство Віктора Чорнухи «Луцьксантехмонтаж №536», а вартість об’єкта немала й невелика – 16 млн грн! Правда, подейкують, що гроші, залучені на будівництво, надали благодійники.
За словами Зимнівського сільського голови В’ячеслава Католика, тут же облаштують готель для паломників, конференц-зал і гаражі. Щодо гаражів. Наголошують, що вони – це нагальна потреба, адже паломників надзвичайно багато, відтак автомобілі часто-густо паркують на «нестійкій» території святині…
Серед плюсів масштабного спорудження і той факт, що люди, котрі приїжджають пожити у монастир, бувають «у різному стані», тож їх просто необхідно поселяти за межами.
Говорити ж про те, скільки вартуватиме таке задоволення для паломника, поки рано, утім, думається, ціна буде значно вищою за три десятки гривень.
Русана АРІСТОВА
І скільки справді будуть брати...
Скільки буде потрібно то я зможу заплатити тим паче потрібні їм кошти.
Страницы: 1